Život v těle

Spirituální regrese mezi životy – LBL technika Michaela Newtona PhD

Na základě svého celoživotního výzkumu zmapoval Michael Newton PhD. Prostor mezi životy, cestu naší duše.

SR je tedy hlubokou sondou do hlubších vrstev našeho podvědomí, tady v té rovině jsme schopni nahlédnout kdo jsme jako duše a jaké máme poslání. Pochopit vztahy, souvislosti, výběr rodičů, těla, podmínek našeho současného života i minulých. Co se máme ještě naučit, kam vedou naše kroky a proč.

Jak sezení probíhá:

Před samotnou SR doporučuji alespoň jedno sezení Holistické regresní terapie. Na sezení si klient připraví seznam otázek a osob, cca 8-10 témat, na které chce znát odpověď a pochopení. V určité části SR je se otázky pokládají. Sezení probíhá podobně jako HRT po začátečním rozhovoru, relaxaci se navodí hlubší hypnotický stav. V hlubokém uvolnění klient projde minulý život, který je vhodný pro přestup do vyšších vibrací našeho podvědomí a dále postupujeme do duchovního světa. Setkání s naší skupinou duší, duchovním průvodcem, radou starších je vždy velmi hluboký zážitek plný moudrosti, lásky a světla. Sezení si řídí klient, terapeut poskytuje bezpečný prostor, 100% pozornost, navigaci, doplňující otázky. Z hypnotického transu je možné kdykoli požádat o vodu, přestávku, klient je plně při vědomí.

Sezení SR trvá cca 4-6 hodin.

Spirituální regrese mezi životy jsem studovala v mezinárodní škole Bernadety Hodkové Getting Better School. Škola je akreditovaná mezinárodní společností pro regresní terapii EARTh. Svým základním programem patří k 19 nejúspěšnějším školám na světe a svým pokračujícím programem se řadí do 4 nejlepších škol s mezinárodním uznáním. Jako terapeut se řídím etickým kodexem.

IMG_0001