Život v těle

Masáže a rituály

propojení klasických a regeneračních masáží s energetickým léčením. Masáž jako forma rituálu, zaměřená na konkrétní léčení životní situace, uvolnění a načerpání energie.

Klasická sportovní a rekondiční masáž:

výrazně uvolňuje napjaté svalstvo, zlepšuje chemické pochody v buňkách kůže a podkoží, dochází při ní k odplavování odpadních produktů z těla. Klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti a napětí v těle, dokáže navodit lepší náladu a celkově přispívá k tělesnému i duševnímu zdraví.

Breussova masáž

jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře. Výrazně uvolňuje tělesné i psychické blokády. Dalším přínosem je také regenerace a výživa meziobratlových plotének. Masáž tak ulevuje bolestem v oblasti kříže a beder. Pravidelnou masáží dochází k obnově funkcí zdegenerované ploténky.

Lymfatická masáž

jedná se o speciální techniku masáže, během které se odplavují toxické látky a škodliviny z těla. Lymfatické masáže jsou vhodné pokud trpíte na otoky nohou, nedaří se Vám zhubnout, cítíte únavu, jste vystaveni dlouhodobému stání nebo sezení. Lymfatická masáž zlepšuje stav kůže (vhodné při celulitidě), uvolňuje napětí z celého těla. Pokud lymfa správně proudí, zvyšuje obranyschopnost organismu.

Masáž Gua-sha-starověká čínská masáž

jedná se o jednoduchou léčebnou metodu s vysokou účinností. Pracuje s meridiány, akupunkturními a reflexními body. Pracuji s GuashaGreenworld z černého turmalínu, který má okmažité infra účinky a současně vnáší do jádra buňky bílé světlo.

Účinky:

Masáž gua-sha zlepšuje stav pleti tím, že odstraňuje toxiny, pigmentaci či akné, čímž dochází k omlazení pokožky.

Má příznivý vliv i na nervový systém: zlepšuje spánek, zmírňuje úzkost a zlepšuje chuť k jídlu zhoršenou v důsledku nervových poruch.

Obecně zlepšuje stav organismu, zvyšuje tonus a odolnost vůči infekcím.

Párová masáž

společně s kolegyní nabízíme masáže pro páry v hotelu Panorama, relaxační hudba, vonné oleje a dvě masérky pro Vás dva. Po domluvě je možná i kombinace s luxusním wellness přímo v hotelu, na masáž přejdete jen v županu:-)

Královská masáž

pokud se chcete nechat masírovat dokonce čtyřručně, jsme tu pro Vás. Nabízíme Královskou masáž! Dvě šikovné masérky Vás pomocí masáže, relaxační hudby a vůní uvedou do stavu naprostého uvolnění. Zapomenete na běžné starosti a dokonale zregenerujete unavené svaly a mysl.

Reiki masáž

individuální léčivá terapie pro Vaše tělo, mysl i duši.

Propojení principu léčivé energie, jemné hladící techniky, meditace a práce s dechem, můžeme uvolnit psychické, emocionální a tělesné bloky. Podporou nám je citlivě vybraná hudba a aromaterapie.

Čakrová masáž:

masáž zaměřená na harmonizaci našeho čakrového systému, uvolnění starých nefunkčních programů v těle a načerpání nové životní síly a energie. Jemná hladící technika, spolu s vedenou meditací a dýcháním za pomoci harmonizační hudby a vonných čakrových olejů.

Masáž pro děti s kartami andělů

pro dětičky, které vydrží alespoň půl hodiny ležet :-) jemná hladící masáž na zklidnění a uvolnění přebytečné energie, se kterou nám mohou pomoci i andělé.

Masáž jako rituál

energetická masáž, zaměřená na konkrétní situaci, například odpuštění, uvolnění se z různých závislostí na situacích, lidech, léčení bolestných prožitků, pomocí řízené meditace a vedeného dýchání s jasným záměrem, do těch míst těla, kde vznikl blok.

Cena masáže v hotelu Panorama aktuálně dle ceníku 550Kč/hodinu.