Život v těle

 

Milá paní Iveto,

Jsem jedna z těch paní a dívek, které v sobotu zažily krásný pocit. Vlastně směs různých pocitů. Dnes , kdy už jsem v realitě pracovního procesu, ve světě měřitelných parametrů, s láskou a vděčností myslím na sobotní zážitek.

Tolik hezkých slov se mi chce Vám napsat, ale ta klávesnice je tak studená a pomalá ve svém projevu. Až doma v posteli mi docházelo, jak jsem bohatá : mám nohy –  mohu se hýbat, slyším a vidím – mohu se kochat a mám cit- mohu prožívat lásku. Zase jsem byla ta malá holčička , která běhá bezstarostně po ulici, hraje si s dřívky, plácá se po bouřce v teplém bahýnku a nic, nic ji netrápí…. Už jsem si tento pocit neuměla vybavit, ale při tanci mi vše vyvstalo někde z hloubky a jsem vděčná. Děkuji Vám za tu krásnou chvilku. A taky za to, že po letech jsem si opět začala doma zpívat, jen tak při práci. To všechno jsem byla já a ráda jsem se opět našla.

Ještě jednou velký dík.

S láskou v srdci Jitka

 

Ahoj Evelíno:)

Chtěla bych ti poděkovat ještě jednou za nádherný večer. Bylo to úžasný a já jsem toho stále plná. Nakonec jsme ještě šly i na tu diskotéku, ale byla to škoda, už to není to, co v mých 15i:). Píšu, abychom navázaly kontakt, ráda se zúčastním dalšího tance.

Chtěla bych se zeptat, co vše bych musela projít, abych mohla tanec v té podobě, jak jsi nám ty předvedla, provozovat i já? Myslím, předávat jej dál? Pořádáš kurzy, které by to naučily tak, že bych se tomu mohla věnovat „profesionálně“?

Přeji krásný den a těším se na odpověď.

Mirka

 

Ahoj, má milá, Evelínko tančivá,

od prvního spontánního tančení na Tvé akci tančím životem prakticky pořád. Kdysi jsem chodila na břišní tance, ale pořád jsem měla pocit, že to nedělám dobře a za boha bych nevylezla se svým tělem před cizí lidi. Teď se vrtím všude a pořád a je mi jedno, zda a kdo se dívá. Chvílemi už i miluju svoje tělo…. před pár dny mi přišla zajímavá myšlenka. Že moje tělo si pluje ve svém měsíčním cyklu jako moře. Má příliv (víc jím a přibírám na váze) a odliv (hubnu a dělám si třeba půsty). Milovala jsem svoje tělo v době odlivu. Cítila jsem se lehká a krásnější. A teď se učím milovat ho i v době přílivu – kolem menstruace se moje tělo prostě obaluje. Včera jsem si s takovou chutí dala čokoládu s vědomím, že při odlivu zase odejde. Hmmm….. :) Užijte si bazárek, pozdravuj všechny báječné ženy, které přijdou, a věřte, že jsem v duchu s vámi. Milada

 

Ivetko, celou dobu mi jdou hlavou slova vděku,bylo to osvobozující…v mnohém:-) a já jsem vděčná, za tu čistotu kterou do toho dáváš..za tu lásku,která je cítit a je bezpečná..děkuji,děkuji,děkuji…

Radka