Moudrá kniha povídá

Moudrá kniha povídá něco o lidských příbězích, o cestách duší, o naději napříč časem….a jak je každý nakonec spasen….

Je to kniha sezení mých klientů, kteří si ke mně našli cestu a společně cestujeme do krajin nevědomí – vědomí – sebe.

Šuplík už je na to malý, tak má teď každý svou složku – dotazník, který posílám před sezením a je to ten první krok na cestě k sobě a začátek naší cesty a sepsané každé sezení, ke kterému se můžeme vracet a navázat dál. Sezení také nahrávám pro vaši další práci, pokud je potřeba.
Fascinuje mi ta rozmanitost, barevnost osudů a cest….vaše jedinečnost. I když může být hodně záměrů k sezení shodných, to kam nás to nakonec vede je často velmi odlišné.

Co řešíme

Někdo potřebuje obejmout a dosytit v náručí sám sebe v momentech svého dětství, někdo se potřebuje vykřičet a vydupat, dostat z těla dlouho zadržovaný vztek, někdo navštíví své minulé inkarnace, aby pochopil zdroj bolesti, jak fyzické, tak psychické, aby pochopil své vztahy a vůbec nejde o to, čím vším jsme byli v minulých životech, to se možná líbí našemu egu…ale jde o to, co s tou zkušeností, obrazem, emocí uděláme dál…jak nám může být prospěšná v našem každodenním konání tady a teď.

Základ je uvolnění

Pokud jsme naprosto uvolnění s otevřenou myslí, můžeme nahlédnout dál za kulisy této reality i minulých životů a dostáváme se do rovin, kde se můžeme potkat s našimi průvodci, moudrostí vyššího já a dostat odpovědi na naše otázky z této perspektivy. Často zde dochází ke spontánnímu léčení – cítíme energii, světlo, vibrace v těle…a tady s vámi pláču, nebo se směju dojetím, že tomuhle mohu být nápomocna. A jsem vděčná, že s vámi mohu cestovat a poznávat krajiny duše.

Děkuji vám všem, že se můžeme společně posouvat, rozkvétat a vonět…tak jako ten šeřík na fotce, každý kvítek sám za sebe a přesto všechny propojené v jeden velký květ – keř – svět

Zaujal vás článek? Sdílejte ho s přáteli.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Mohlo by vás zaujmout

Síla Lásky

Přišla a sundala čepici, krásná kukadla, ještě víc vynikla, díky