Můj příběh

Od dětství vnímám, že existuje svět ,,za oponou“ a jako správná štírka s většinou planet ve vodě, celoživotně zkoumám hlubiny a zákoutí lidské duše. V prvé řadě sama u sebe, neboť, kam dojdu já sama, mohu doprovázet i své klienty. Prošla jsem v životě mnohé vzlety i pády, abych se učila a rostla, ve vztazích, k sobě samé, lidem, světu. Na mé práci miluji kombinaci uvolnění a uzemnění.

Aby nám duše mohla začít vyprávět, musíme být pevně na zemi a přesto v odevzdání se vyššímu řádu. Příběhy klientů, se kterými se potkávám jsou mnohdy i má vlastní témata, baví mi ta široká paleta barev, pestrost situací, emocí a přesto vše vede k jednomu cíli…žít tady na Zemi spokojený každodenní život, s vědomím, že vím kdo jsem a co tady dělám.

 

Život a smrt

Původním oborem jsem dětská sestra, několik let jsem pracovala v Motole na kojeneckém oddělení. Když vidíte v 18 letech umírat miminka značně vám to přeskládá životní hodnoty a já už tenkrát věděla, že má cesta nebude úplně jednoduchá. Téma života a smrti a toho, co je mezi tím mi fascinovalo v podstatě od dětství, hltala jsem všechny knihy a dostupné informace té doby.

Práce v korporátu

Po narození prvního syna a přestěhování z Prahy mi osud zavedl do oblasti personalistiky a mezd. V korporátních společnostech jsem pak pracovala 15 let, jako Group Leader a interní lektor. Tato životní etapa mi učila uzemnění, struktuře a díky mému vrozenému nadšení a chuti se učit mi poskytla i dobrou finanční stabilitu v době, kdy jsem se rozváděla a žila se synem sama.

Hledám se

V této době jsem intenzivně hledala odpovědi na otázky a učila se ve vodách osobního a spirituálního rozvoje. Vnímám život jako spojení těla, mysli a duše a toto spojení celoživotně prozkoumávat je mou vášní. Nesmírně mi ovlivnila cesta svobodného, vědomého tance, který jsem objevila v roce 2008 a od té doby ho předávám dál, buď jako lektorka, nebo organizátorka Raducy Vojáčkové, která tuto cestu do ČR přinesla jako první akreditovaná lektorka 5 rytmů. Propojení s psychoterapií mi dal výcvik Práce s tělem s Dr.Jitkou Vodňanskou. Sedm let jsem procházela ženskými kruhy, konstelacemi, meditacemi a spirituální školou Kalyani Sofie.

Tady a teď

Zatím posledním výcvikem a studiem je mezinárodní škola Getting Better , kde jsem získala certifikát pracovat jako terapeut Holistické regresní terapie a Spirituální regrese. Stále se vzdělávám v oblasti změněných stavů vědomí a nesmírnou inspirací je pro mne celoživotní výzkum významných lékařů jako je Stanislav Grof, Michael Newton, Brian Weis a další průkopníci v této oblasti. Má práce je mým koníčkem i vášní a stejně tak jóga, příroda, cestování, přátelé a rodina. Jsem podruhé vdaná a mám dva syny, které od sebe dělí 25 let. Na druhou duši – syna, jsem čekala 15 let a přišla až s mým druhým manželem, jako mé sedmé životní těhotenství ve 46 letech. Všechny duše, které ke mně přišli mi učily trpělivosti, odevzdání a pokoře před vyšším řádem světa. NOVÉ VIDEO ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=MeIq04ehtQg

Svobodný tanec a život v těle.

IVETA PRAVDOVÁ, ŽIVOT V TĚLE​