Duchům vstup zakázán

Holčička slyší hlasy, vidí duchy…cítím u sebe někoho…s tímto tématem se teď hodně potkávám, nejen v rámci regresí, ale vypadá to, že mne to volá, jako samostatná disciplína

Chaos

Chaos venku…chaos uvnitř, velké pole strachu v kolektivním poli je živná půda pro ,,cizí energie“ různého ražení a pokud jsme senzitivní a oslabení, naše aurické pole není celistvé, může to být brána pro mnohé, nám dosud neznámé vjemy.

Znám to.

Od mládí mám sama s těmito jevy osobní zkušenosti a postupně jsem se s tím naučila ,,pracovat“, abych pochopila co se mi snaží předat a že nejsem blázen.

Blokace

V rámci regresních terapií nám mohou blokovat vstup do hlubšího podvědomí a narazíme na ně poměrně brzy. Pokud se správně odstraní, klientovi se viditelně uleví a mnohdy je to ten hlavní důvod proč přišel a původní záměr sezení už není důležitý.

Děti

V této době se mi ozývají i rodiče dětí, a tak mi přišla paní s holčičkou. V prvním setkání jsem mluvila a pracovala jen s maminkou, sama velice senzitivní, tělo ji začalo okamžitě reagovat už na vykuřovadlo a buben a během krátké doby, jsme vše co, k ní nepatřilo poslaly pryč. Paní se značně ulevilo a pocítila velkou sílu ke zvládnutí věcí, co má před s sebou…S holčičkou už to pak bylo velmi jemné, nejdůležitější práce už byla v podstatě hotová.

A tak pečujme o náš vnitřní i vnější prostor, vším, co nám dobře dělá…horká vana se solí, éterické oleje, vykuřovadla, příroda a zase příroda, masáž, hudba, tanec, kreativní přítomnost…a duchové nemají šanci…jen ti dobří 🙂

Zaujal vás článek? Sdílejte ho s přáteli.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Mohlo by vás zaujmout

Síla Lásky

Přišla a sundala čepici, krásná kukadla, ještě víc vynikla, díky